Červenec 2008

V pondelí jedu s Denˇou na tábor..

19. července 2008 v 15:39
Ahoj lidišty. tag m,ě to čeká a nemine.. osattně Denču tagy... Jedeme spolu na tábor.. Nevím zda se mám těšit nebo ne... Jenže většinou kdy se na něco těšim tag to pag nedopadne nebo dopadne a hooodně blbě.. Tag se radši nechcui těšit.. Když ti nejde, páč se těšim.. Ale já to cu zastavitt.. sme hrozná co?? Deni, ty se asi na ten tábor moc netěšíš, co??? Ale uvidíš, že kd se netěšíš bude to tam pak super..:-) plo tebe... no nic.. Jen jsem vám to chtěla říct, bdu tam 10 dní, možná odjedu dřív kvůli dovče-rodiče si mě tam odvezou... Denda tam ale nechce být sdamam tag pojede s náma tagy..:-).. Když pojedu.. No a plostě deset dnl vám sem nebddu psát.. A pak dalších sedet nebo dvanáct dnů, plotože to bdudu na tý dovče.. agže počétejte tag s- no prostě hodněma dněma... Možná sme když bdudu vědět co ještě dneska n ebo zejtra něco přidám.. ale když ž tag zehjtra... dneksma mě nic ais nenapdne.. ikdyž dneska mi ta fanstaie troškzu pracuje... Ale ne natolik abych mohla dělat něco co mě ba.. A to ví myslim jen Denda a Monča.. achjo....:-)

tag jsem změnila image-blogu..:-)

19. července 2008 v 15:35
Ahoj tedka jsem se zrovna nudila a etě pořád nudím... Čekám totiž na kdopag to mluví2 a docelůa se těšim. Pak pojedu do hypky s kamí , ale nejdřív se nudim.. Nci jinýho mi nezbejvá no a tak jsem si po dlihatanánský době řekla, že změnim image blůogu... abyste měli taky na něco jinýho s ejukat. no vy to plostě pochopíte... jako obvykle. mufíte..:-)...Tag se zatim mějte hefky a přeju wám abyste se nenudili tag často jago já..:-)Ale mě to docela ba s enudit.:-ú co to vlastně melu.. si tady stěžuju a pag.. no to je jedno.. zatímpapa

Rybana****/*****/******/??? :-D

12. července 2008 v 17:53
No coment... prostě pr....

Tele tele..:-) No prostě..

12. července 2008 v 17:51
Tag tohle je wostrý.. nojjno dopravní policie..:-D

Holky z naší školky

11. července 2008 v 14:10
Tohle je další song ze starý dobyčky... lkterej s emi líbí..:-)... to máte jendo, že tam sopu hrubky.. vy to pochopíte... mě ser ot nece opravovat papa

kotitka

8. července 2008 v 14:24
Tomuhle melému koťátku se chce spinkat.
Když se podepíšeš,určitě se mu bude krásně spát..Tak do toho!
(lucc/ík)??:-) ale chybí mi tady roomik protože ta to má taky., já to nechápu:-)

pěkný, co?:-) vrátíme se do doby......

8. července 2008 v 14:16
...kdy to byly sedmdesátý léta:-)... Ikdyž je to starej song mně a Monče se to hrozně moc líbí... prostě super song:-).. vždycky mi naladí supr náladu.. tag si ji pustte taky..:-)... A jag jsem na ni přišla? z nějaký starý hitparády?? ee.... to gdyž jsme jeli z chaty kde sem byla s mou gut kamíí Mončou..její rodiče si pouštěli v autě cédéčko a na tom cédé byla horzně super písnička... hned když jsem byla doma musela jsem ji najít na jůtůbíčku.. byla tam:-)... supa... a oblíbila jsme si ji etě víc páč k tom,u je takovej mega super videoklip... to je teda pr..:-).. fakt nejlepší je když tam ten Vilém spí mezi peččivem nebo co to je:-)...To gdybyste viděli jakej toho Monča dostala výtlem... že sem se musela tlemit tagy:-) tagže vám představuji náš prvotýdenoletní hit:
VILÉM PEČE HOUSKY:-D
přeji hezký černobílí pokoukáníčko...P.S. pozor! VELIKÁ NÁVYKOVOST OKAMŽITÁ! (např.já si ji musim ted pouštět furt.. ale polád se mi to líbí... supl....zabíjím čas:-))