Květen 2008

huftej obrázek

31. května 2008 v 20:12
tag tohle mě dostalo:-)

tag jsme přijeli z vejletu...

30. května 2008 v 10:43
Čus lidišty---- tag bohužel jsem tu.. už přijeli z vejletu... npo jj známý.. a moe hodnotko?? supa\¨¨''' Moc se mi po tom stejská nejradši bych se tam vrátila.. \já a ráda jsme si oblíbily potůček.. tp wíte y sme takový romantický duše.... nározdáč od dyddy:-).. TRáde se stratila čepka ale na poslední chwíli jsme ji našli tagže super... trošku jsem to porbr\la s \lénou A Tý se to prej tagy moc lídilo... oni tam(7.c) byly před náma:-)... prej byli dokonec hodnější než my... (říkala to Palšilová..) uvidíme co nám řekne Vachová-..:_) (vachocá je naše třídní... byla tam s náma a plašilová je třídní 7.c ta tam tagy byla..:-)))
Proastě wostrý..... no nic ted jsem ve škole na aj.. a protože už mák dodělanou dobrodrůýžo aj... tag můlžem na net... a toho jsem hned využila....:_)proč nepřidat moe kecy n a můj blog, že jj..?.-) no nic... booomba výleř prostě-... a tu noc jakou jsme prokecaly s holkama.. no to byste prostě museli zažít...a tecvh nanuků.. těch vjídel... pití.. sladkostí.. no nic..... o ídle už mlčim..\.-)... rpsotě miu to zlepšilo náladu o 1000000000..%
P.S cca za 3min. zvoní.. tga já už to ukončuju.. papa moe zlata!!!:-) mucíg...
Wáš Lucc/ík

tag se nudim

27. května 2008 v 20:14
ahoj tag se zase neduim.. je to hrozná wěc..... ikdyž mám co dělat jenže no... práwě sem si dobalila(teda ještě mi něco zbejwá) a už se jen těšim na zejtřější a pozejtřejší výlet s naší třídou!! A budu tam s mojí velmy gut kámoškou (na pokoji sámo...) Rádou a s mojí nejlepší kamí Dendou.. Už se nemůžu dočkat jj a tyky tam bude Adělá ale tu moc neznám tagže ji nesoudim.:-)... No prostě bomba.. a nudim sea si právě proto, že se nemužu dočkat.. už aby bylo půl devátý ráno..!!!:-)

All X!!!!-vypadli!

26. května 2008 v 15:25
A je to tady.. Hodně lidí (včetně mě...) si myslelo, že all x vyhrajou x factor... Jenže včera... jj-... Vypadli..:-/ docela mě to naserynkalo... no co se dá dělat... woni se stejně někam dostanou.....(si myslim..) stejně se dostat na 3.místo je supa...:-)... igdyž vypadli...

to gdyž se nudíte...

20. května 2008 v 18:29
Znáte ten hroooznej pocit, kdy newítre co dělat a hrooozně s enudíte..?? fajne... mám pro wás pár webek který asi budete znát, ale zas taková nuda to není..
Snad vám to tlošištu zabije čas.. jj a kdyby měl někdo něco klepšího nebo dobrýho-sem s tím!!!

kuk

20. května 2008 v 18:17

Tolerantní vtipy pro tolerantní bytosti

Kolik Kalvinistů potřebujete k vyměnění žárovky? Žádného - Bůh předurčil, kdy zhasne.
Kolik exorcistů potřebujete, aby vyměnili žárovku? Deset. Jeden ji bude opatrně vyšroubovávat, zatímco se devět bude modlit proti mocnostem Temnoty.
Kolik amerických televizních evangelistů potřebujete, aby vám vyměnili žárovku? Jednoho, ale poselství naděje půjde dál, pokud přispějete darem odečitatelným z daní!
Co vznikne zkřížením Svědka Jehovova a Unitariána? Osoba, která klepe na dveře a nemá proto žádný určitý důvod.
Co vznikne zkřížením Svědka Jehovova a existencionalisty? Osoba, která stojí přede dveřmi a neví, jestli má zaklepat.
super vtípky.. tagy se vám líbily?? tag tzo se jukněte na portál www.horor.cz
je top fuckt suopr stránka.. jj a pro zvědavý-nezapomente si pistit repráky:-)...... jj mimochodem zdroj je horor.cz.:-)

čusky... jukněte sa.. pls

20. května 2008 v 18:15

Tolerantní vtipy pro tolerantní bytosti

Kolik Kalvinistů potřebujete k vyměnění žárovky? Žádného - Bůh předurčil, kdy zhasne.
Kolik exorcistů potřebujete, aby vyměnili žárovku? Deset. Jeden ji bude opatrně vyšroubovávat, zatímco se devět bude modlit proti mocnostem Temnoty.
Kolik amerických televizních evangelistů potřebujete, aby vám vyměnili žárovku? Jednoho, ale poselství naděje půjde dál, pokud přispějete darem odečitatelným z daní!
Co vznikne zkřížením Svědka Jehovova a Unitariána? Osoba, která klepe na dveře a nemá proto žádný určitý důvod.
Co vznikne zkřížením Svědka Jehovova a existencionalisty? Osoba, která stojí přede dveřmi a neví, jestli má zaklepat.
líběj se vám...?? pokud jj... určo se juknětr na portál: www.horor.cz je to fuckt suoper stránka jo a jak na to kliknete pro zvědavý-zapněte si repráky:-).... jjmimochodem trklo vám, že tímpádem mám tohle ze zdroju horor,.cz?? žejj..??, já jen aby mi pak někdo nenapsal, že to někde viděl:-)..

nowej look..

20. května 2008 v 18:11
tag co lidi jags e wám líbí tenhle nowej loook.?? tohohle blopgu.. mě se sobně tahle hnědá moooc líbí..:-)...

achojzte

20. května 2008 v 15:35
ahojte lidišty.. píšču sme jen tag plotože jsme sem moc dlouho nenapsala a to se blogískům nelíbí..:-).. a tagy se mi stalo jago, že jsem dala do vyhledávače svůj blog a wono ho nenašlo... a furt to nejd.e. de vám můj blog najít..??? izvětes e

povídka+++eroticc****(zase...ale tentokrát ne ode mě:-))

16. května 2008 v 21:10
Achojte lidi mám tady další eroticc povídku sand se vám bude líbit.. jj mimochodem.. zdroj přesně nevim webku ale je to z povídek aa na centrumu:-)...
Jednoho dne mě maminka při koupání lehce rozchlípla stydké pysky a povídá:

"Koukám, že už je z tebe pěkná ženská, ale to hlavní ti přeci jen chybí. Máš ještě neporušenou panenskou blanku a s tím musíme něco udělat!"

Nechápala jsem, co tím maminka myslí, ale neodporovala jsem. Věděla jsem už, že panenské blanky propichují dívkám kluci při první souloži a věděla jsem i, že to může dost bolet. S žádným klukem jsem dosud nic neměla a taky bych se asi styděla, kdyby mě chtěl svléknout. Musela jsem vylézt z vany a po usušení jsem si musela sednout obkročmo na pračku a na maminku prcinu vyvalit. Maminka se na ni ještě jednou podívala a pak řekla:

"No, něco s tím v brzku uděláme!" a lehce mě prstem přejela po poštěváčku. Ten pocit jsem už znala, protože prcinku jsem si, už skoro rok, dráždila tajně ve svém pokojíčku. Slastně jsem zavzdychala a oddala jsem se jejímu laskání.

"Ale, ale, holčičce se to líbí! No to je dobře!" řekla maminka a odešla z koupelny.

Byl pátek večer a já šla do svého pokojíčku. Musela jsem se prstíkem dodělat, protože mě nesmírně svrběla prcina. Byla jsem v nejlepším, když ke mě do pokoje vešla maminka i s tatínkem.

"Tak jsme tady koukáme včas?" řekla maminka a pokračovala. "Podívej se Amálko, vchod do pochvičky máš překryt panenskou blankou, to víš a je nejvyšší čas, abys tento otvůrek měla zcela zpřístupněn. Jednou si najdeš chlapce, se kterým budeš chtít souložit a najednou ten kluk pozná, že seš ještě panna a zbytečně se s tebou rozejde. To bys určitě nechtěla!" řekla mi maminka a tatínek jen vedle ní stál a přikyvoval.

Stále jsem nechápala, protože jsem si vždy myslela, že první soulož s klukem je to nejkrásnější co mě jednou potká a i když jsem si v duchu přála, aby to bylo už brzy, stejně jsem se toho bála. Dráždění poštěváčku prstíkem se mě zdálo nejpřijatelnější. Odpověděla jsem proto, že to bych určitě nechtěla.

"No vidíš, my si to s tatínkem myslíme taky a proto jsme tady. Máš čerstvě po menstruaci a to je nejvhodnější okamžik. Tatínek se tady uvolil, že ti tu blánečku osobně protrhne. Kdo jiný by na sebe měl vzít tu odpovědnost než tvůj otec, že!!"řekla maminka a já nedokázala vůbec ze sebe vydat hlásku.

Tatínek mě bude deflorovat? napadlo mě a proto jsem na něj pohlédla. Usmíval se na mě a já si všimla jeho boule na kalhotách. Byla jsem docela rajcnutá, od dráždění prstíkem a nebyla jsem dodělána, protože přišli naši. To způsobilo, že jsem se i já na tatínka usmála. Měla jsem ho moc ráda, i když asi né zrovna na to, abych mu poskytla své panenství, ale v tu chvíli mě to bylo jedno.

"Koukni Amálko, ty si teď vysvlékneš noční košilku a tatínek si tě pěkně prohlédne a uvidíš, jak se ti to bude líbit. Aby si se moc nestyděla, svléknu se taky do naha a tatínek potom taky!" řekla maminka a už mě pomáhala z noční košile. Nebránila jsem se. Tatínek si zatím sundal kalhoty a košili a zůstal jen v trenýrkách, na kterých se mu rýsovala veliká boule.

"Páni, tak já za chvilku uvidím opravdový pyj chlapa!" napadlo mě a vůbec mě nevadilo, že to bude tátův. Byl švihák a leckterá ženská by za to dala nevím co, kdyby jí dal. Seděla jsem tam nahá a dívala se na tátovy trencle a předvídala, jak asi jeho pyj vypadá. Maminka se taky svlékla do naha a vrhla se ke mně. Položila mě na postel a hladila mě moje kůzlátka. Nebyly ještě dokonale vyvinuté, ale stačily k tomu, abych ztratila poslední ždibek studu.

To už i tatínek klečel před mým lůžkem a hladil mě po mé lasturce.

"Hezky rozevři nožičky, ať si tatínek může prohlédnout tvoji kundičku!" šeptala mi maminka a dál laskala má prsíčka.

Poslechla jsem a cítila, jak mě ji tatínek prstami rozevírá a kontroluje. Objel ji po vnitřních stěnách a já se zachvěla touhou. Od té chvíle mi bylo všechno jedno. Bylo to krásné a já nechtěla, aby to skončilo, zvlášť, když jsem ucítila dech tatínka na mé broskvičce a krátce na to jeho jazyk v ní. Zatočila se mě z toho všeho hlava a já asi na chvilečku omdlela. Probrala jsem se ve chvíli, kdy jsem před očima měla tatínkův veliký pyj.

"No, holčičko, prohlídni si jak vypadá opravdový čurák chlapa!" řekla mi maminka a sama mu stáhla předkožku a na mě se dívala hlavička zcela obnaženého žaludu. "Sáhni si na něj a pohraj si s ním! Dávej však pozor, ať tě nepostříká!" radila mi maminka.

Chvatně jsem po něm sáhla a pohladila mu ho. Cítila jsem tu hebkost a vláčnost jeho mužství a doslova jsem si to užívala.

Maminka mě ruku odsunula a sklonila hlavu do jeho rozkroku a úd tatínka ji zmizel v ústech. Začala mu jej žužlat a cumlat a tatínkovi se to evidentně líbilo. Přidržoval si její hlavu a zasouval ji penis co nejhlouběji do krku. Napadlo mě, že bych se, asi poblinkala, mít ho tak hluboko v krku. Najednou se tatínek vzepjal a maminka se zakuckala a vyplivla jeho pyj, který vystřikoval bělostnou tekutinu. Sotva maminka popadla dech nabádala mě, abych si lízla a ochutnala tu pochoutku. Nesměle a s trochou odporu jsem se hlavou přisunula k tatínkovu penisu a on mě na obličej trochu stříkl. Vesele se při tom smál a povídá:

"Jen si lízni dceruško, ať vidíš jak to chutná!"

Lehce jsem si olízla rty a okusila. Bylo to celkem bez chuti, možná trochu slané. To už jsem si, ale všimla, že se tatínkovi jeho penis pěkně scvrkl. Houpal se mu v rozkroku a já byla trochu zklamaná. Věděla jsem, že tímhle mě zcela jistě dneska nedefloruje.

Maminka si toho všimla a jen se na mě mile usmála. "Neboj se dcerko, tatínek se za chvilku vzpamatuje a své dílko dokončí! Zatím si prohlédne ještě tvůj zadeček a ty mu to pěkně umožníš tím, že si klekneš a předkloníš se!" řekla mi maminka a já bez velikého odmlouvání tak učinila.

A nelitovala jsem toho. Tatínek věděl, jak svoji dcerušku vydráždit k dokonalému uspokojení. Pohladil mě po prdélce a jemně mě ji promazal olejíčkem, který mu maminka podala. Zlehoučka pak do mé dírečky zajel prstíkem a jemně v ní jim klouzal. Ani to moc nebolelo. Teprve, když přidal druhý, cítila jsem jistou bolest, jak se mě dírka roztahovala.

Maminka, ale včas zakročila. "Na, prosím tě, nebo té holce tu prdýlku roztrhneš!" a dala mu umělý penis. Ten už do mě zajel bezbolestně, byl delší a dokonale vyplňoval můj konečníček. Byl na baterky a tak tatínek pustil vibrace a já se slastí počůrala. Nikomu to nevadilo a maminka mě hned uklidnila, že se s tím počitá.

"Koukni jak to na tatínka zabírá?" řekla mi a když jsem se otočila, viděla jsem, že mu zase hezky stojí jeho penis. "Teď si myslím je čas, abys už přišla o tu blánu!" řekla maminka a mrkla na tatínka.

Bylo mě to už všechno jedno. Věděla jsem, že maminka nechce pro mě nic špatného a když si myslí, že bych se měla nechat od tatínka deflorovat, tak tedy jó!

"Uděláme to tady na koberci!" řekl tatínek a dal na zem tvrdý polštář. "Na něj si sedni a pak si lehni!" přikazoval mi.

Byla jsem nezvykle prohnutá a moje kundička pěkně vyklenutá.musela jsem rozevřít nožky a tatínek se se svým tvrdým čurákem přesunul mezi ně. Maminka klečela za mojí hlavou hladila mě po ni a uklidňovala mě:

"Neboj se, nic to nebude, musí tím projít každé děvče! Jen se hezky uvolni a nech to na tatínkovi, on už ví, jak to udělat!"

Tatínek zatím hladil moji ochmýřenou kundičku a usmíval se na mě. Rukama zajel pod můj zadeček a palci jemně rozevřel mé lůno. Znova se ke mně sklonil a začal mě jazykem laskat poštěváček. Chvěla jsem se. Nevím, bylo-li to nedočkavostí, nebo strachem z bolesti, až mě ho tam bude tatínek strkat. Byla jsem tak akorát a už jsem chtěla tatínkovi říct, aby si pospíšil, že už se nemohu dočkat, když v tom mě tatínek lízat přestal a přiblížil k mé pochvičce svého čuráka.

"Ták děvče a už to bude!" řekl mi tatínek a rukama si mě přizvedl za zadeček a skulinkou si mě nasadil na něj. Cítila jsem, jak se mě štěrbinka rozevírá a špička jeho žaludu proniká do mě.

"Auúú! Tati, pomalu to bolííí!" sykla jsem protože mě to opravdu dost zabolelo, když špička jeho žaludu napnula moji panenskou blanku.

Tatínek povolil a bolest ustala. Maminka mě hladila po vlasech a šeptala:

"Vydrž holčičko, to bude dobrý!"

Cítila jsem, jak si mě tatínek chytá lépe za zadeček a začala jsem tušit, že teď to bude veliký útok na mé panenství. A byl!

"Uaááách aááuúú!!" vykřikla jsem, jak si mě tatínek přirazil na svůj tvrdý penis a ten projel hluboko do mě. Blána praskla a to bylo to hlavní. Ještě, že mě maminka držela. Jinak bych se tatínkovi určitě vysmekla a snažila se utéct. Začala jsem brečet.

"Klídek holčičko, už to je za tebou, už se to povedlo!" utěšovala mě maminka, když viděla, jak vyvádím.

Tatínek nechal svého pinďoura hluboko ve mně v klidu a jemně mě mnul prsíčka.

"Tak co, už je ti líp?" řekla po chvilce maminka a pohladila mě po vlasech.

Zaklonila jsem trošičku hlavu, abych na ni viděla a přitakala. Opravdu ta největší bolest ustoupila a tělem mě pronikala nepopsatelná chuť se hýbat. Dokonce jsem první příraz udělala sama, aby tatínek viděl, že už mě je líp.

"No hurá! Teď tatínek může začít s přírazy!" dala pokyn maminka tatínkovi a ten mě začal opravdově mrdat.

Z počátku nic moc, kundička trochu pálila, ale pěkně v ní čvachtalo a jeho penis ve mně hezky klouzal. Držela jsem a jen volně ležela s rozevřenými stehny. Maminka mě už nedržela. Jen radila tatínkovi, aby tolik nepospíchal, abych si to náležitě vychutnala. Líbilo se mě to čím dál víc a postupně jsem se sama snažila tatínkovi přirážet. Šlo mě to zpočátku špatně a tatínkovi kvůli tomu asi dvakrát čurák z mé kundičky vyklouzl, ale rychle ho tam zasunul zpět a pokračoval. To byly nejkrásnější přírazy, protože byly nejdelší a schválně jsem pak ucukávala zadečkem víc, aby mu vyklouzl a on ho musel do mě znovu zasouvat

"Ty malá mrško!" říkal mi se smíchem. "Tobě se líbí, když z tebe vyjede, viď?" dodával.

"Tak Amálko, neblbni, nebo nedosáhneš pravého orgasmu a nepoznáš opravdovou rozkoš!" řekla mi maminka.

Toho jsem se zlekla, protože rozkoš jsem poznat chtěla. Držela jsem tedy prcinku a vzorně s tatínkem spolupracovala při mrdání. Pojednou se mi zatočila hlava a já se prohnula do mostu. Celá jsem zrudla a cítila něco neskutečného. Začala jsem se otřásat a tatínek mě silně sevřel v náruči. Byl nejvyšší čas, protože jinak bych se mu jistě vysmekla a už by ho do mě nedostal.

Když jsem se dotřásla a můj první opravdový orgasmus dozněl, tatínek mě prcal dál.

"Vydrž holčičko, tatínek se už taky blíží!" říkala maminka.

Poznala jsem to na tom, že tatínek zase zrychlil své přírazy a já cítila, že zase ztrácím vědomí. Již jsem se tolik necukala, ale bylo to taky hezké. Tatínek v tom momentě do mé mušličky napustil své semínko a svého ptáčka vytáhl. Lehl si vedle mě na koberec a já mohla dát nohy k sobě. Moc to nešlo, protože jsem tam měla vlhko.

"Počkej holčičko, já tě ošetřím!" řekla mi maminka a připraveným ručníkem mě celý rozkrok vytřela. Ručník byl od krve a jak potom maminka řekla, byl to důkaz, že tatínek svoji práci odvedl skvěle.

Tatínek se ještě ke mně přitiskl a dal mi velikou pusu. Asi mě tím poděkoval, že jsem mu tak hezky podržela.

Asi za čtrnáct dní jsem měla neskonalou chuť dostat do sebe zase čuráka. Jenže jsem ještě svého kluka neměla a tak jsem se svěřila mamince. Ta se jen usmála a řekla, že bych si měla najít kluka, který by mě občas obšťastnil. Slíbila jsem ji, že se po nějakým poohlídnu, ale teď, že to musím mít.

Maminka mě poslala za tatínkem.

"Když ho pěkně poprosíš, určitě tě neodmítne!" řekla a pohladila mě po tváři.

Zašla jsem za tatínkem a ten mě skutečně neodmítl, zvlášť, když slyšel, že mě poslala maminka.
Poslal Zdenička dne 16.5.2008
Další povídky od Zdenička
Text byl zobrazen 7350 x

co sem ted prívě dělala:-))))

13. května 2008 v 10:45
Tag právě ted sedim ve škole a napadlo mě sem napísat..:-)... \Momentoš je(byla) ajna... a po testíku jsme mohly na comp..:-).. tag jsem hrály.. no to je jedno a pak i denda šly jsme písat.. prívě řekla, že se po ní opičim. jenže já ani envim že psala tagy|:-)... no nic.... už mám ais jen jednu minutku..:-)... to je ejdno.. loučim se.. dpoufám že to dneska přežiju ted bude máta blééé..:-( zvoníííí


dáme si sem anketku o x factoru...

11. května 2008 v 22:08
tag comu???

a je tu po dlouhý době bleskovka!!!

11. května 2008 v 21:57
Tag poznáš tyhle tři obrázky,? Nqpiš...:-).. Kdo nebude vědět ten třetí dám později nápovědu...:-)... vlstně tu nápovědu můžu dát hned ted:-).... Ty vlasy-to ej nápověda:-).-...
Tag si lamtre mozečky..:-)

dá se to nazwat jako hra....

11. května 2008 v 21:43
fuckt.... jen klikni estli seš zvědav/á... je to celkem gut..***:X

scary movie3-supr videyko

2. května 2008 v 13:06
Určo se jukněte je to fuckt suuup...rrrr....

pejsek pro štěstí

2. května 2008 v 12:51
Toto je pejsek pro štěstí... našla jsem ho na blogísku tuph.blog.cz... -dendi...
tagže už víte zdroj:-)

MP3

1. května 2008 v 15:56
achojte mám tu třetí kolo songů:-)... Tagže první song je ten kterej se mi momentálně líbí.. a gde sem na něj přišla?? na blogu dendi.. zase jsem brázdila po jejív¨ch rubrikách když najendou.. áá:-)
tagže zdroj týhle supr písničky je: www.tuph.blog.cz
Kanikuly-Code Red
song ze Shreka...:-)to poznáte..
wrátíme se do starách časů:-)...-Everybody Loves Somebody
a ttohle je fuckt supr song.. jenže to no..nemám k tomu videáč páč na youtube když k tomu byl videáč tag tam byl blbej kod na kopčení bo co. tag srry..:-)
Shayne Ward - If That's OK With You
Sugababes - denial
srry je to zase bez videáče.. ale vy wíte ploč:-)...
Britney Spears - Piece Of Me
I Believe I Can Fly
BHT- Listen to your heart
Bob Sinclar - Love Generation
Tag co jag se WÁM líbí tenhle mixík..??? písněte....