Únor 2008

tag tenhle ftip řeru!!:-)

28. února 2008 v 19:18
Pepíček se ptá maminky: mami jag jsem přišel na svět?
a maminka mu odpovídá: přinesl tě čáp
pepíček: a mami? jag přišel na svět tatínek?
maminka: přinesl ho čáp
Pepíček se zamyslí a řekne: hm to je divný, u nás už přez dvě generace nedošlo k pohlavnímu styku:-D
zdroj: brawo girl ...

Crazy frog..???

28. února 2008 v 19:16
sto let za wopicema?? nn!! já se jen wracim k crazy frogovi.. Proč wlastně "zmizel ze světa" proč se skoro jako den ze dne ,,, no jag bych to řekla, proč si ho lidi tag najendou přestali všímat..?? To už nic novýho nevymyslel? nebo se zdá trapnej..?? Já ho teda moc nemusela.. ale ci ho sem plostě dát..:-)

Dr.house

28. února 2008 v 19:05
Tagy jste jago já blázni do doctora house? Já teda jj!!! Musim vidět skoro každej díl,¨ikdyž ho nedávaj zrowna v gut time... Al plo mě je fuckt supl!! Miluju jeho suchej humor... to upa žeru.. a nawc je to fuckt gut doctor na wšechno wždycky příjde:-D Ted teda patří mezi moje nej seriály je upa supa.. jag já říkám:-D
to je clkem gut, ale podle mě to vykousne celkem hodně času..
tohle miluju, i tu hidbu prostě žeru..!!
Další widea o tomhle týpkovi najdete na youtubičku..

Čočky..????

28. února 2008 v 18:51
Achojte lidi, dneska jsme byla v opticion a ram jsem se byla zeptat na čočky.. ona mi dala celkem dobrý a ted je mám na sobě.. celkem gut.. jen to nandávání a vyndávání, ale do školy je asi zatim nosit nebudu.. zatim je mám jen na cwičení( do tý taneční školy, jag chodim..) protože bez nich blbě vidim (bez blejlí) ale zas e s nima swičit nemůžu.-. tagže zkusim čočky, uvidim jag sed mi v nich bude čumět, co na to budou říkat kamí a jag mi je půjd enandávat a vyndávat, podle toho je budu nosit-nenosit... Ale jsme lád, že mám něco novýho.. jago že jsem zkusila něco nowýho..:-).. zatím se mějte..:-)

Naušnice..

28. února 2008 v 18:47
Ahoy lidi, nevěděla jsem etsli to mám zařadit do rubriky about me nebo do rubriky fun, ale jelikož to je o mě a jelikož mi to moc srandovní nepřišlo, tag jsem se rozhodla, do rubriky about me.. Mno tagže začnu..
Opět jsem byla with my parents in the pool.. swiming pool.. Plawala jsem si to zase tam a sem.. ale bohužel tam bylo strašně moc lidišek, tagže mě jeden debil doslowa a do písmene magor bouchnul rukou do ucha( ne, že by mě to bolelo, to mě bylo edno,) jenomže, jag mě praštil odepnul mi naušnici, já jsem si toho wšimla až po chwíli a hledlala jsem ji tam docela dooost dobrou dobu, už jsem to vzdáwala, už zawírali, gdyž najednou jeden chlap ( jinej..) ji našel.. přej na ni šlápnul.. ale přežila to:-).. Mno jsme ráda, že to taghle dopadlo, plotože byly celkem drahý (zu bílýho zlata a já bych musela mít ty moje starý z žlutýho zlata a žlutá zlato já nenávidim..!! tagže..:-)

Srry people!

28. února 2008 v 18:43
Achojte lidi, ci se vám omluwit, že jsem sem nic tag dlouho nepřidáwala, ale to proto, že nám nešel zapnout comp a předtim mě nic nenapadlo:-/ tagže srry.. Snad to chnápete.. Ale wíte gdo ho zpravil?? Lenka!!! Je dobrá, co??:-).. dígy leni..

Help Animals!!!

14. února 2008 v 21:50
Pomoc zvířatům!
Už tě něgdy napadlo, co si museli vytrpět vyvolený zvířata, gdyž si na sobě měla pravej kožich? Gdyž jsi se mazala krémem od nivea? Gdyž sis jen nevině nalíčila oči řasenkou,....??? Napadlo tě to něgdy? ??
Možná , že si řekneš, stejně se tomu neubráníme, je to na výrobcích, etsli to budou testovat nebo ne...! Ne není! Je to na tobě! Jeden tvůj hlas a hlasy tvých známých mohou ovlivnit Několig životů nevynných zvířat!
Až si zase budeš chtít koupit krém od nivea, řasenku od max factor.. rzmysli se. stojí to za to...??? Zamysli se, co si kvůli pár výrobkům ty zvířata museli vytrpět! A zkus si představit tu hroznozu věc, gdyby to bylo tvoje zvíře!" To bys asi nepřežila, že...??
Kupuj si jen značky, na kterých je napasáno: netestováno na zvířatech! Je jich málo, já vím... ale i tag.. až si budeš chtít koupit kosmetiku... ta hodka, nebo dvě.. stojí to za to hledat.. hledat netestované na zvířatech..!
A To není jedíný co proti tomu můžeš udělat..! Stačí podepsat petici na: www.ochranazvirat.cz jukni se tam plosím!! a vypln petici! Až budou mít 10 000 000 podpisů možná to skončí.. skončí utrpení nevinných zvířat,...!
A wíš, co tam s nima dělaj.? za živa, bez utlumení bolesti, bez umrtvení nějaké tkáně.. píchaj jim injekce i do oka!! A pag čekají, jestli jim tam naroste nádor nebo zezelenaj nebo umřou na místě.... Čekají až se utrápěj! Otevři oči a udělej něco pro ně! pro ubohý zvířata!
Není nic jednoudušíhho a zároven lepšího než pomoct! na už zminované adrese: www.ochranazvirat.cz ti dají několig i jiných rad jag pomoct... Nezdávej to a podívej se tam! hledej hledej ..! Pomoz! A řekni si, jag by bylo tobě, gdyby ty si byla ubohé zvíře dali tě do laboratoře a píchali ti do voka injekci a za chvíli si tam měla nádor a laboranti se na tebe koukali a říkali: hm tag to vypadá, že tam dáme něco jiného a zkusíme to na jiném zvířeti, tohle je už tuhý.. A ty bys umírala.. pomalu ale jistě.. jistě jenom kvůli tomu , že si nějakej debil chce koupit krém ....
A ted se nadechni! za jednu sekundu umře na zemi pět nevinných zvířat..! Proč...? Protože se lidem líbí značka, která je testovaná na zvířatech!
Dělej něco! prosím! Oni Tebe potřebují! tebe a všcehny lidi.. ale i tebe!
I jeden človíček může pomoct! Obvolej všcehny známý.. řekni jim to. napiš jim.. Pomoz! Pomoz jag můžeš! Oni tě budou milovat..!
wbowky gde můžeš pomoct:
i více

Už se tag nejmenují!!!

13. února 2008 v 11:50
Ahoy lidi.. Možná už všichni, co jste si kupili bravíčko wíte,že nevada tan se jmenují od tedka něgdy.. Panik!! Hrůůůza.. mně se teda zdá hezčí to nevada tan.. ploto si je tagy na blogu nechám jago nevada tan a ne jago panik.. tag abyste mě pag nějag neopravovali, že se jmenují panik.. já to bohužel wím:.-(
A proč se jmenujou panik..?? kupte si brawo..! tam je to dopodrobna.. mně se to tady všecko nece vypisovat:-D igdyž jsme to vlatsně z toho brawa moc nepochnápala:-D OProstě sou panický,mno....:-D
A sry za chyby..:-)

Co mi udělala moje kočka aneb Líza přistižena při činu..!

13. února 2008 v 10:57
Achoygy lidišty.. dneska ráno jsem se teda pěkně potlemila:-D Mne, ale fuckt! To byla prdel..! Asi měla žízeň, bo co. ale vodu měla ani ne metr od sebe:-D
Mno tagže jsem měla ráno na stole přischystaný cacavíčto... a normal snídku plostě.... šla jsem vedle do pokoje na chwilku.. a pag jsem se wrátila a co nefidim..?? Líza(toť my cat...! muck*) Normálně v poho na stole a pila mi moje cacavíčto!!! Tag jsem rychle vzala foták a blicg!! :-D Líza přistižena při činu!! Můžete se na ni podívat:-D ... Tady jsou její fotešty-Líza přistižena...***...:-D
Chutná, chutná..?? Mno jj seš rušena, co..?? srry, ale já mufim Lízik..!! Ty seš tag roztomiš..:-D
Mno prostě no coment Lízik!!!!
Ty seš ale huftá..! vědělas to vo sobě ůbec..?:-D
A něgdo si mlže myflet, že z toho Lízig dostane otravu, protože čogu by ani psy, ani kočky neměli.. ale tohle bylo vlastně jen obarvený mlíko...(nebojte nebylo to umělý barwiwo:-D) Mno tagže v poho. Já jen aby si třeba něgdo gdo mě zná, nemyslel, že otravuju moje zvílátka..! to nigdy!:-* Muca.!!***
A jag to dopadlo.?? Líza vypila půl hrnku a pag uráčeně odešla ze stolu:-D A teed, gdyž to dávám na blog , spí vedle na křesle:-D.. tagže jí nic není:-). v poho spokojeně spinká.. copag se jí ais zdá..??!!!.-D
Mufela jsem si udělat nowý.. radši:-D (jago to cacavo..:-))
Tagže i(hlavně) se zvířatama je něgdy (polád) prdel:-D

Heh.. naštěstí ne můj ale fuckt gut trapásek..(viděla jsme to na vlatsní oči!:-))

10. února 2008 v 14:44
Achojky lidišty.. Tenhle trapas bych nigdy nechtěla, aby se mi stal. Protože to bylo fuckt nechutný.. Byla jsem s rodičema v bazéně a protože se ráda potápím, vzala jsem si s beou potápěcký brejle... Tag jsem si to plavala sem a zpátky tam a sem atagdále.. Gdyž jsem najednou uviděla fuckt nechutnýho chlapa jag šahal vítekam jedný ženský.. Na 100% ji dělal.. ehm mno ehm wíte co!!! Bylo to fuckt nechutný.. Dostala jsem výtlem a udělalo se mi blbě najednou.. Fůůůůůůůůůůj jag jí to mohl dělat před všema lidma..???? v bazéně..? nechápu.. čuráci voba fuckt!!:-)

Její narozky!!!

10. února 2008 v 14:40
Achojky lidišty.. včera(v sobotu 9.2.08) měla moje nejlepší kamí versus manželka narozky.. Jj docela se vyvedly.. měla fuckt gut dosrt.. mnam!:-) byla tam zyky a káťa.. Nejlepší bylo když dostala od sousedky deník a celej ho pak nechtěně rozmordovala..::-).. nn fuckt ty narozky se ti dydy povedly! Mě se tam líbilo a etě bych tam zůstala.. moc láda... Tag už je it dávno 12.. ale až včera to je oficiální, no ne..?:-).. ještě si užívej poslední zbytky narozek.. měj se hefky..!

Goho mám v SB.???

6. února 2008 v 20:00
Tagže zatím mám v Sb čtyry holky.. za to to jsou ty nejlepší holky na světě:-)... Denďa-moje nej kamí.. .. mno to je jasný mno:-).. o ní wíte asi už skoro všecko, co..?:-D Gothangel...-fuckt good girl... she is gothick... ona je fakt gut. je taková origoš.. každej sme origoš ale ona je hroooooozně moc origoš.. mno to byste ji mufely znát:-) Roomik.. tag ta je tagy very fajn girl.. ... ... ...a Klelly.. ta je tagy mocingy fajník girl..!! plostě supr čupr holky.. a doufám, že i ony si mě daj do sb:-D.....
Tagže určo se jukněte na jejich blogy.. tagže blogís dyddy: www.tuph.blog.cz
blogís gothangel(zyky)- www.hardbitch.blog.cz/
Roomika blog: www.roomik.blog.cz
A Klelly blog: www.klelly.blog.cz
Určitě se na to jukněte.. všechny maj supr webowky!!!!
tag se tam jukněte..

S, s,s s-co..???

4. února 2008 v 18:08
To jago fuckt nefíš, co je to SB..??? Mno tagže já ti to glído pofim..!! a s radostí, plotože se to týká mejch fuckt good přátel...:-)..
SB- jednoduše s stručně-spřátelený blogy...!
Abych prafdu řekla, tag vlatsně nefim jag to probíhá a jagý jsou pravidla, fím jen, že asi za 14dní se aspon jednou musíš juknout a přidat komentík na spřátelenej blog... Jinag jsem totál mimo:-D Abych prafdu řekla, nefim jag začít, proto začnu asi trapně, ale nějag aspon:-).. Vysílám výzvůůůůůůů áááááá vysílám výzvuuuuu :-D
Tagže Výzva pro Zyky-gothangel..:-).
Chceš bejt a mít se mnou sprátelenj blogís..?? Plsík..! napiš na komentík..!!!
Výzvička plo Denďu..
Čusík u Tebe to mám skoro jasný, ale pls přesto to cu mít v km... ne v kilometrech ale v komentíkách:-D -km..:-D Tag plsík..:-)
Výzva pro Romču..
Ahojky Rooooooooooomiku.....přijmeš moji výzvu třetí..?? heh jsem to popletla, ale mně se to nece oplavovat:-).. mno nic.. tag mi to pls napiš do komentíků...:-)
by Lucc/ík..:-D