??znásilněná??

3. října 2007 v 14:24
Šla jsem s kamarídkou do města, koupit si něco hezkého na sebe. No přece se musím líbit svému klukovi a nebudu chodit jako žebrák. ,,Hele Haní, pojď se kouknout tam na ty sukně…" drkla do mě. "Co? ... ach ták, jo dobře" popadla mě za ruku a táhla dovnitř. Začala se nehorázně tlemit, já se ji zeptala proč, ale nad mojí otázkou jenom zakroutila hlavou a někam si odběhla. Já se prohrabovala vesele dál mezi různymi kusy oblečení a nevnímala okolí až do té doby, než mě někdo popadl kolem pasu a políbil na krk. "Bože Tome, to jsem se tě ale lekla" čuměla jsem na něj jako blecha z pántů. Jenom se na mě sladce usmál. "Jak tě zná, určitě tady nejsi sám, kde máš ostatní?" překoukla jsem jej během chvilky. "Ále v tamtý kavárně" mávl ledabyle rukou směrem k ostatním, kteří byli přilepení na skle, aby jim náhodou nějakej ten detail neutekl. No vážně, horší jako staré babky.

K večeru sem se šla připravit, oblekla se, nalíčila, vzala kabelku a šla. Přišla semk jejich baráku, no spíše vile, ve které bydleli, otevřela dveře, ale nikde ani živáčka. Vyšla jsem schody a nakoukla do obýváku. Čekalo mě tam nemilé zjištění, které jsem jen tak tak ustála. "Tome ... Bille ... to se mi snad jenom zdá" zalapala jsem do dechu. Leželi na sobě a navzájem se ocucávali. Můj žaludek se mi otáčel jako buben v pračce. "Jé to už seš tady? Tak brzo?" zamrkal na mě Tom, po té, co se odlapil od svého dvojčete. Není tohle náhodou nezákonné? Samozřejmě nakonec mi navrh si to rozdat ve švésdké trojce. Já nesouhlasila, ale bylo mi to houby platné, páč byli dva a přeprali mě.

Bill přinesl šátek, kterým mi pevně přivázal ruce za záda. Já se vzpírala, ale nepomohlo. "Bille zamkni" poručil bratrovi a ten poslechl. Pak mi zacpali pusu a přiblble se usmáli. Spíš to byl takovej škleb, no bylo vidět, že to jsou dvojčata. Ale co tím Tom myslel, když mi řekl, že budu jeho a Billova? S Tomem jsem už spala, taky že už hezkou dobu jsme spolu chodili ale Bill? Vždyť on vypadá strašně a poprvé, když mi jej představil jsem si myslela, že je to nějaká holka. S ním bych nikdy v životé nic neměla, no fuj, přeci nejsem lesba.

Postavili se přede mě a začali se líbat. Pocítila, jsem, jak se mi obrací žaludek, jako na ruském kole. A to jak, se Billa dotýkal, dotýkal se jej jako mě. Zadívala jsem se na ně líp a spatřila něco jako ... ani nevím, jak to správně popsat ... něhu. Ale tu opravdovou, byl k němu tak něžný, jako kdyby byl z nejtenšího skla a mohl každou chvíly prasknout.

Billovy doteky byly snad ještě jemnější. Jako by zapoměli, že tam jsem. Fascinovaně jsem na ně zírala. Tohle bylo něco úplně jiného, než jsem viděla u otatních běžných párů, a také... než jsem sama zažila. Tolik něžnosti mi nikdy nedal. Pocítila jsem osten hodně silné žárlivosti. Proč mě sem takhle přivázali, abych na ně koukala, jak se líbají? To ne! Zoufale jsem zaškubala zápěstím a snažila se vyprostit z pevného sevření šátku.

Byl příliš pevně utažený. Má hold sílu. Po příliš prudkém pohybu se jejich pozornost přesunula na mě."Tak tohle ne, prinezno ... takhle by to nešlo" zavrtěl hlavou Tom. Odlepil se od Billa a posadil se na mé obkročmo. Zachytila jsem Billův pohled. Škodolibě se usmíval a opíral se o židli, přesto však byl jeho pohled smíšený s mírnou žárlivostí. Ale očividně si výjev před sebou užíval.

Tom mě hrubě líbal na rty. Jak se před tím jemně dotýkal Billa, protikladem ubližoval mě. Pomalu jsem přestávala doufat, že by ho snad mohlo napadnout toho nechat, nebo že by to napadlo Billa. Tomu se na tváři rozlíval zlomylný úsměv při pozorování mého již odhaleného těla a blížil se blíž k nám...

Sakra, ať je to jen sen!!! Prosím! "Bille prosím tě nechte mně!!!" škemrala jsem, ale bylo mi to hovno platný."Tak nato zapomeň, zlatičko" řekl Bill a přidal se k Tomovi. První políbil Toma a pak mně, ale já ho začala hryzat "Sakra!" Zakňučel Bill, podíval se na mně a pak na Toma. "Tohle už nikdy neudělej" hnusně se na mě podíval Tom a pofoukal bratrovi bolístku.

"Jak myslíš bráško…" usmál se, políbil jej na rty a vstal. Nevím, jestli byl něžnější, jemnější, nebo něco. Každopádně ze svých doslechů jsem slyšela, že Tom má mnohem zvrhlejší choutky. Doslechy lhaly. Sakra!!! Já nechci!!! Co jsem komu udělala? Pomoc, lidi, zachraňte mě někdo!!!Zlatíčko … už mě to vážně štvalo. Já už jim na to kašlu!!! Vykopla jsem nohy a trefila Toma do zad, prohnul se bolestí. Vlepil mi facku a mě se vyhrkly slzy. Na nohy si mi sedl Bill. Tom se nadzvednul a Bill mi pomalu začal stahovat kalhoty. Věděla jsem že nemám šanci. A oni pokračovali…

Bill pořad seděl na mých nohou a Tom mně začal libat na krku po břišku a sklouzaval dolu. Konečně mi Tom odlepil z ust pasku a ja začala křičet ,,Sakra Tome tos nemněl!"drkl Bill do brachy ,,Asi máš pravdu" znovu mi ji zalepil do pytle! ,,Tak ted nebudeš ječet krásko" řekl mi Bill a libal mně na stehnech. Já se kroutila vše možně, ale opět mi to bylo prd platný. Odstoupil z mych nohou a přešel k mému krku. Tom si namně lehl abych se nemohla hybat a kroutit!Pomalinku mi sundaval ten nadrženec tanga a ten druhej jeho nadrženy bratřiček mi sundal podprsenku. Bože zaco pomoc ať jeto zlej sen prosím. Měla sem zavřene oči a nereagovala co semnou ti dva uchylaci dělaji ale jedno vím určitě aš toto skonči tak v palim Tomoví do ksichtu že umně už skončil a žeho nechcu nikdy vidět.

Přežila jsem to, ve zdraví. Ale nikdy jim to neodpustím, hlavně Tomovi.
Budu se mstít? Prozradím všem, co mezi sebou mají?
Ne. Je to zvláštní. Měla jsem to v úmyslu.
Ale neudělám to. Našla jsem i kluka a jsem strašně šťastná. A jestli mají být šťastní i oni, ať takhle, dopřeju jim to, i když mi připravili hódně trápení. Bude mi stačit, když už je nikdy neuvidím.
Is it not so?
Není to tak?

Cause my love is Tom…
ale vím,že to nebude tak, jak je to deď….
Protože ma laska je Tom…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama