jde mu jen o sex!

3. října 2007 v 14:21
Řek bych, že tu bude nejspíš prdel" okomentuje to pobaveně Bill.
A my s Tomem jenom souhlasně zakejváme, při pohledu na Jess.
V tu chvíli do chaty strčí hlavu učitelka a oznámí nám, že je večeře. Jessica okamžitě vylítne z chaty jako blesk a venku se pořád oklepává. O moc líp na tom není Ellin, Leila, Sofie a Trojlístek, tedy Victoria s Gisselle a Sabrinou. Okamžitě se slezou se ségrou a piští tam na celej tábor, jak je to odporný.
"Tvoje ségra je vážně moc vtipná." řekne mi Bill.
"Jo, to je." odpovim mu se smíchem a tak ňák se jako náhodou chytneme za ruce.
Tom to zpozoruje a jelikož šel za náma, tak na nás přes celej tábor zařve:
"Jůů…naše sladký nedomrlí hrdličky!! Vám to ták sluší! Jak jste sladcí!!"
Všichni se samozřejmě přestanou bavit a hned koukají, kdo ty hrdličky jsou. Tom na nás ukáže a všichni se začnou děsně tlemit. Tomovo parta na nás začne pohvizdovat a "povzbudivě" potleskávat. Já samozřejmě strašně zrudnu, nejsem zvyklá a ani ráda být středem pozornosti a při pohledu na Billa vidim, že on na tom není o moc líp. Se sklopenejma hlavama projdeme davem do chaty, kde je jídelna. Za pár minut za námi přijde zbytek třídy a posmívají se nám. Jessica si sedla se svojí partou. Tady je to znovu! O5 se na mě vysrala! Když sem ztrapněná před celou třídou, tak proč by za mnou přišla mi dodat sebevědomí? Proč se sakra takhle chová? Vůbec se se mnou nebaví!
No a Tom si sednul se svojí partou. Zůstali sme s Billem sedět sami u jednoho stolu, a tak sem využila situace.
"Co si mi to chtěl říct, tam v tý chatě?"
"Jó…no nech to na jindy jo?"
"Tak dobře." řeknu zklamaně. Už sem se těšila, co mi to chtěl říct, když se u toho tvářil tak vážně.
Jídlo nebylo nic extra, ale dalo se to sníst. Vlastně všichni ho snědli, až na partu mojí sestry. To bylo zase pištění a znechucenejch pohledů. No budou o hladu a můžou si za to sami. Když sou to kačeny. Po jídle si to ke mně s Billem přifařila Jess. Ále, že by sestřička něco potřebovala?
"Heleďte broucí, mohli byste píchnout? Potřebuju abyste mi na chvíli zabavili Tomajze…"
"A to jako proč? Jo, a proč ti ho nezabaví tvoje "úžasný" kámošky?" zeptam se jí, ale vyznělo to hrozně nepříjemně, vlastně až moc…
"Protože! Tak uděláte to?"
"No jo. Uděláme." odpovim. A Bill kejvne.
"Tome! Můžeš prosimtě na slovíčko?" zařve na něj Bill a Tom s otrávenym ksichtem přileze.
Jessica mezitím někam odběhne a já s Billem se Toma ptáme, co si myslí o počasí.
***Jessica***
Tak jo. Podařilo se mi je přemluvit! A už letim do chaty s velkym balenim párátek. A to je teprve začátek Kaulitzi! Všechny ty párátka zapícham Tomovi do matrace a přikreju je prostěradlem. Vylítnu z chatky aby nikdo nic nepoznal. A už se jenom těšim, jak mi můj první plán vyjde. A to jich mam ještě spoustu!
Tak v 10 hodin sem si řekla že se pudu osprchovat. Vlezla sem k nám do chaty. Tam ležel na posteli Bill s Ashley a četli si ňákej časák. Tom tam nebyl. Vzala sem si ručník a sprcháč. Po cestě do sprch sem potkala Victoriu a tak sme šli spolu. Když sme tam přišli, byl tam jenom jeden vchod. Vlezli sme tam a ty sprchy byli jakoby společný, jenom oddělený ňákym pitomim závěsem.
"No super." řekly sme obě současně a začali sme se smát.
Po hoďce sme vylezli, mě se nechtělo oblíkat, tak sem šla zabalená jenom do sněhově bílýho ručníku, kterej mi sahal sotva pod zadek. V polovině cesty sem si vzpomněla, že sem tam nechala sprcháč.
"Vicky! Běž napřed, já sem tam nechala sprcháč." zařvu na Victoriu, která je už stejně nejmíň 20 metrů přede mnou.
"Jó…jasně! A pak prosimtě přijď k nám do chatky. Pokecáme jo? Abys tam nemusela bejt s těma úchylama." odpoví a jde pryč.
Já se vrátim z5 do sprch.
"Kurva, kde je ten debilní sprcháč…" zanadávam si pro sebe.
"Hledáš tohle?" ozve se za mnou.
Já se otočim a uvidim Toma. No, ten tu vážně chyběl. Jo a má na sobě jenom džíny. Nejdřív si ho prohlížím…hmm pěkná postavička. Vlastně sem ho bez trička ještě nikdy neviděla.
"Jo. Přesně tohle hledam. Tak to sem naval!" a stoupnu si naproti jemu.
Tom se jenom šibalsky:D usmívá a při tom se ke mně přiblíží tak, že se skoro dotýkáme nosíčkama:D.
Já před ním couvnu ( to už je nejmíň po stý:D) a zádama se nalepim na pěkně studenou dlaždičkovou zeď (už zase?:D). Tohle se mi nelíbí. Jasně, mam z něj pořád strach. Najednou se na mě nalepí a já mu ucuknu a náhodou zádama otočim kohoutem a začne na nás téct ledová voda (náhodou??). Tom mě ale čapne za ramena, takže nemůžu utéct, jak sem měla původně v plánu. A přimáčkne mě na zeď. Musim říct, že mi začíná bejt dost zima, páč jako ledová zeď, k tomu z kohoutu teče ledová voda…
"Tentokrát se tě zeptam já - O co ti de?" řeknu mu a přitom se mu podívam do očí.
"O nic."
"Jó o nic? Tak hele, nejdřív si se mnou parádně užiješ za záchodama na pumpě, pak mě skoro zabiješ na tom malinkym hajzlu v autobuse, mimochodem mam od toho, jak si mě tam rval na to umyvadlo, pěkně velkou modřinu na zádech a k tomu všemu jsem odřená snad úplně všude! A teď ? Chceš mi zase ubližovat?! Tak mi laskavě přestaň tvrdit, že ti o nic nejde!" křiknu na něj.
"Kotě, můžeš si za to sama! Kdybys mě pořád neprovokovala! Sem se prostě neudržel!"
"Cože? Takže kvůli tomu, že seš neukojený nadržený prase, mam vodřený záda?
"Co máš furt s těma zádama?" zeptá se.
"Noo…nemůžu do plavek! Všichni to uvidí! Nebudu dokonalá!"
"Ježišimarja… Copa si byla někdy dokonalá?"
"Víš co? Tenhle rozvor, co tady vedeme, je absolutně zbytečnej. Takže, kdybys byl tak laskav a vrátil mi můj sprcháč a potom mě nechal odejít. Byla bych ti vděčná. Tak kdybys dovolil…" řeknu a chci se protáhnout pryč, ale Tom mě chytne ještě pevněji, ruce mi dá nad hlavu a celym svým tělem se narve na to moje, tentokrát si dává bacha na to, abych ho nemohla kopnout do rozkroku.
"Ne." odpoví mi a olízne mi rty.
"Proč?" řeknu nasraně a trhnu mu s rukama, ale ničemu to nepomůže.
"Líbí se mi, když seš naštvaná…" zašeptá mi do ucha, a mě timhle dost zaskočí, takže už nevim co na to říct.
Tom na nic už nečeká a začne mě líbat na krku, pustí mi ruce a já ho začnu hladit po zádech. Pak se začneme vášnivě líbat. Hladí mě po vlasech a po zádech, pak i po stehnech a najednou sem bez ručníku. Začnu mu cucat ušní lalůček, on mě líbá na krku. Je to něco úžasnýho, je to hrozně vzrušující. Sem z Toma absolutně odvařená. Pak se to seběhne hrozně rychle. Možná až moc:((. Pak se Tom oblíkne.
"Seš dost dobrá kotě." řekne a dá mi francouzáka, hodí na mě muj sprcháč a odejde.
Co? To si jenom takle vodejde a mě tady nechá, jako kdyby se nechumelilo. Sice se nechumelí, ale to je jedno.
"Jak já ho kurva nenávidim!" zařvu.
Proč já mu dycky naletim? Jde mu jenom o SEX!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama